Zvrat práve nastal!

Ak nepatríte medzi obľúbencov posuvných dverí, pretože Vám to príde na prosto zbytočné a v dnešnej dobe už nezaujímavé, tak by sme Vás možno mohli presvedčiť o opaku. Posuvné dvere sú opäť späť, a to v plnej svojej kráse, či už ste o tom vedeli alebo nie! Sú výborným pomocníkom pre tých, ktorí majú radi zaujímavý design, pre tých, ktorí vedia oceniť čo je práve na trhu populárne a pre tých, ktorí sa chcú vždy odlišovať a maž vo svojom domove len tie najlepšie kúsky. Ale nie, nie je to celé len o designe! A aby to nebolo stále to isté dookola, len my Vám ponúkame sklenené posuvné dvere, ktoré sa stanú skrášlením každučkej verandy, každých vstupných dverí, každých balkónových dverí, jednoducho každých dverí, na ktoré si len spomeniete.

posuvné dveře

Ale nemusíte sa báť, nie je to celé len o designe!
Posuvné dvere sú jednoducho úžasné a krásne.Ale to už ste zistili! No okrem týchto všetkých výhod majú aj radu iných výhod, ktoré určite oceníte!
Predstavte si ten pocit, keď si beriete svoje kafíčko do izby, v jednej ruke máte hrnček, v druhej ruke máte časopis a čo teraz? Ako otvoriť dvere? S posuvnými dverami tento problém mať nebudete, pretože ich otváranie je oproti klasickým dverám omnoho jednoduchšie!

japonské dveře

Alebo ten pocit, keď necháte otvorené okno a Vaše dvere pekne buchnú! Prievan, poviete si, ale pekne Vás to vystrašilo no nie? S posuvnými dverami si nemusíte robiť starosti, čo sa týka prievanu! Len tak sa Vám nezabuchnú.
Alebo klasická situácia, keď je vonku teplo a Vy si chcete nechať celú noc otvorené dvere, no tie Vaše otvorené neostanú, stále sa zabuchávajú. Keď budete mať posuvné dvere, môžete si ľubovoľne nastaviť ako chcete, aby Vám vetrík do izby prefukoval a celú noc Vám táto poloha dverí ostane. No neznie to dokonale? Urobte si aj Vy radosť a kúpte si jedny sklenené posuvné dvere aj Vy.

csko.sk