Zachovajme si komfort a pohodlie aj mimo domova

Samonafukovacie vaky sa zdajú byť modernou a hlavne praktickou alternatívou domácich pohoviek či postelí, ktoré veľmi jednoduchým spôsobom môžeme brať stále so sebou a takisto ich môžeme vždy a všade využiť, samotné prerobenie do podoby komfortnej pohovky väčších rozmerov pritom zaberie len niekoľko sekúnd a ide o samonafukovaciu technológiu, ktorej manipulácia si vyžaduje iba minimálny zásah z našej strany, teda žiadne zdĺhavé a namáhavé nafukovanie, všetko ide pohodlne a automaticky. Presne tak, ako sa na daný produkt patrí. Za zmienku v tomto smere určite stoja produkty lazy bag.

fialový bag

Aký je ich hlavný princíp?
Fungujú rovnakým princípom, majú podobu zabaleného samonafukovacieho vaku s rozmermi 35 x 20 x 18 cm, ktorý ľahko prevesíme cez plece a vezmeme všade so sebou bez väčších problémov, aj pokiaľ nás čaká niekoľko kilometrová cesta. Ak prídeme k dotyčnému cieľovému miestu, tento vak môžeme rozložiť a samonafukovacou metódou sa z neho za pár sekúnd stane väčšia a pohodlná pohovka rozmerov až 200 x 90 x 70 cm. Na jej bočnej strane si môžete všimnúť praktické vrecko, ktoré je určené pre bezpečnú úschovu mobilných zariadení, čo v dnešnej dobe určite oceníme, nakoľko so sebou nosíme čoraz väčšie a drahšie zariadenia, ktoré by nás už mrzelo hodiť niekam na súš.

lazy bag

Podoba tejto pohovky pôsobí komfortným dojmom už na prvý pohľad, má dostatok miesta a plnší objem, nezrovnávajme ju tak s produktmi podobnými klasickým nafukovačkám, tento opisovaný produkt je už viditeľne na kvalitnejšej úrovni, navyše je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu ripstop nylon. Po nafúknutí sa tak môže použiť prakticky kdekoľvek, na súši, v prírode, v lese, na festivaloch, ale samozrejme i vo vode, umožní vám nechať sa unášať na vlnách, zatiaľ čo vy spokojne oddychujete, je tak ideálna do každého terénu, vrátane jej využitia ako spoľahlivého plavidla.

csko.sk