Skladací smartphonUž budúci mesiac by výrobca ZTE predstaviť novinku ktorá ohúri každého. Bude sa jednať o skladací telefón ktorý bude mať dva displeje z uhlopriečkou 6,8 palcov a rozlíšením 2160 x 1920 bodov. Pôjde teda o smartphon ktorý bude mať dva displeje ktoré sa budú dať poskladať. Pôjde o farebný smartphon ktorý na iný dve dotykové strany a po zložení bude ako jeden .


 fotografování mobilem


*      Celé zariadenie pobeží na Snapdragon 821, a operačný systém bude najnovší Android 7.1.1 . Bude obsahovať 4 GB RAM a pamäť 32 GB s reálnym použitým 26 GB , no bude aj možnosť  rozšíreniam pomocou pamäťovej karty až do 128 GB.

 


*      To však ale nie je všetko . Smartphon n od ZTE bude obsahovať 3120 mAh a takte pôjde o smartphon ktorý bude podporovať rýchlo nabíjanie , a zatiaľ nie je však isté či sa bude dať nabíjať aj bezdrôtovo.  Zatiaľ však nie je jasné aký bude mať fotoaparát , no vieme že tento smartphon by sa mal začať predávať niekedy začiatkom októbra za cenu okolo 650 dolár . Podobná cena ako Samsung galaxii note S8.

 


*      Pôjde teda o smartphon ktorí sa chce dostať na vrchol a poraziť rivala Samsung . Či sa to  podarí , zatiaľ je otázne , no ak bude predaj úspešný  , značka sa výrazne dostane hore , a dokáže poraziť konkurenciu. Všetko však závisí či od toho či sa bude tento smartphon dobre predávať. No ak sa predaj spustiť pred Vianočnými sviatkami , môže to výrazne k tomu dopomôcť, Záleží to aj od toho či sa bude predávať ako dual sim či  výrobca uvedie smartphon s dobrým foťákom. No nechajme sa prekvapiť , a bližšie info vám poskytneme pri prvom predaji.

 kalendář v telefonu


*      Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu e pôjdem o revolučnú novinku , ktorá ešte na trhu nebola. Tento smartphon sa dostáva medzi top výrobcov vďaka dvom displejom z veľkým displejom. No samotné prekvapenie príde až keď sa dozvieme konečnú cenu pre Európsky trh a všetky parametre tohto smartphonu.

csko.sk