Silný titul neznamená hneď kvalitu

Časy kedy boli stolné alebo kartové hry obľúbenou zábavou sú dávno preč. Samozrejme aj dnes majú svoje miesto ale väčšina mladých ľudí radšej presedí celý deň hraním počítačových hier. A to oveľa radšej ako by sa mali vonku ušpiniť.PC hry sú dnes neoddeliteľnou súčasťou dnešného sveta. Dokonca existuje hneď niekoľko verzií tej samej hry na mobil, konzolu ako aj samotný počítač. To len utvrdzuje ich tvorcov v napredovaní a vydávaní nových titulov. No nie vždy je kvalitný a v niektorých prípadoch aj rokmi overený titul správna voľba. Poďme sa teda pozrieť na niektoré z nich.

konzole


Tom Clancy‘s The Division 2

Hoci sa jedná o pomerné kvalitne spracovaný titul. A celkovo je hodnotený nadmieru dobre. Tak aj napriek tomu sa stále jedná o tú samú pesničku. A tak hra samotná je skôr len ďalšia nudná post-apokalyptická strieľačka. Tentokrát sa samotný dej odohráva vo Washington-e. V úvode sa ocitnete v bielom dome ktorý budeme mať za úlohu obrániť. Jedná sa tu o klasický scenár „Amerika v troskách“ a vašou úlohou je ju dať opäť dokopy. Preto je zrejmé že táto hra nemá čím prekvapiť, a preto ide len o to aby ste zabili nudu.


Assassin‘s Creed 3 Remastered

Za týmto titulom nestojí nik iný ako Ubisoft. Predpokladáme že samotnú hru, ako aj to čo čo v nej ide vám netreba predstavovať. Tento herný titul dostupný na viacerých platformách a tak jeho kvalitu môže oceniť naozaj každý hráč. Síce slovo kvalita, je aj tu dosť odvážne použiť. Je to z toho dôvodu že hoci tiež ide o známy produkt, tak v súčasnosti sa viac ťaží z jeho minulosti. A to nakoniec môže celej sérií viac uškodiť ako pomôcť.

Sekiro: Shadows Die Twice

Ani Japonci vo vývoji hier nezaháľajú. Môže sa zdať že po grafickej stránke to nie je nič moc ale opak je pravdou. Ak máte radi fantasy hry, možno sa tu nájdete. Samotná hra sa odohráva už ako inak v Japonsku. Presnejšie v 16. storočí v období Sengok. To bolo nechválne známe ako dosť krvavé obdobie. A preto sa nemôžete diviť že vašou úlohou bude pomstiť sa. Hoci sa snaží táto hra vyzerať iná, taktiež v konečnom dôsledku nemá čím zaujať.

videohra

Síce si myslíme že takýchto titulov je o poznanie viac ale nemá zmysel vám sen písať čo sa nám páči a čo nie. Nakoniec si aj tak musíte utvoriť vlastný názor a samy uznáte že až tak ďaleko sme od pravdy neboli.

csko.sk