Program na zrýchlenie počítača

Ľudia sa neustále stážujú že im počítač mrzne , je pomalí a nič nefunguje tak ako má. To mu je ale koniec. Program o ktorom dnes budete čítať už poznáte , no povieme si o ňom niečo viac.

 

Program sa volá Advance systém Care. Je vhodný pre každý tip počítača , či notebooku , a môžete ho použiť aj smartphone. Všetko ale začne od prvého spustenia. Hneď ako prvé čo uvidíte bude úplná kontrola počítača. Táto kontrola slúži na zrýchlenie a zmazanie niektorých  nadbytočných súborov .

 osobní počítač

Ďalej môžete svoj počítač zabezpečiť proti vírusom. Urobí Vám úplnú hĺbkovú kontrolu , a odstráni všetky vírusy ktoré ste počas používania či surfovania na  internet nazbierali. Samozrejme že keď sa povie úplná kontrola tak úplná . https://bambula.sk/navod-na-zrychlenie-pocitaca  Ak chcete aby Vám počítač šliapal ako hodinky mali by ste kliknúť na všetko čo sa zrýchlenia týka. Čiže aj odstránenie nepotrebných programov , urobí viac než dosť , a taktiež pomôže vyčistenie pamäte rám , alebo optimalizácia teda frakmentoanie  pevného disku.

 

 

Samotný program okrem zrýchlenia ponúka okrem zrýchlenia počítača aj ochranu , napríklad prihlásenie do Windows pomocou tváre , ochrana reálnom čase – jednoduchá ochrana pred spywarmi , ochrana domovskej stránky – ochráni domovskú stránku pred modifikáciami , ochrana pred sledovaním – automatický odstráni stopí po surfovaní , ochrana pred online hrozbami , a ak máte Windows 10 je tu pre Vás aj podpora Windows 10 – ochrana pred hackermi a útokmi na Váš počítač , či zabezpečuje automatické aktualizácie .

 počítač v pokoji

Ďalej tomto programu môžeme nájsť údržbu a optimalizáciu , rôzne nástroje od správy spúšťača až po opravu zástupcov a iných nastavení a taktiež ponúka podporu ak máte z programom problém. V programe AMC si môžete nastaviť slovenský jazyk , používateľské rozohranie , farbu používateľského rozohrania a iných nastavenia ktoré vám môžu uľahčiť prácu z programom. (Miki)