Program na zrýchlenie počítača

Ľudia sa neustále stážujú že im počítač mrzne, je pomalí a nič nefunguje tak ako má. To mu je ale koniec. Program o ktorom dnes budete čítať už poznáte, no povieme si o ňom niečo viac.

o Program sa volá Advance systém Care. Je vhodný pre každý tip počítača, či notebooku, a môžete ho použiť aj smartphone. Všetko ale začne od prvého spustenia. Hneď ako prvé čo uvidíte bude úplná kontrola počítača. Táto kontrola slúži na zrýchlenie a zmazanie niektorých nadbytočných súborov.
osobní počítač
o Ďalej môžete svoj počítač zabezpečiť proti vírusom. Urobí Vám úplnú hĺbkovú kontrolu, a odstráni všetky vírusy ktoré ste počas používania či surfovania na internet nazbierali. Samozrejme že keď sa povie úplná kontrola tak úplná. Ak chcete aby Vám počítač šliapal ako hodinky mali by ste kliknúť na všetko čo sa zrýchlenia týka. Čiže aj odstránenie nepotrebných programov, urobí viac než dosť, a taktiež pomôže vyčistenie pamäte rám, alebo optimalizácia teda frakmentoanie pevného disku.


o Samotný program okrem zrýchlenia ponúka okrem zrýchlenia počítača aj ochranu, napríklad prihlásenie do Windows pomocou tváre, ochrana reálnom čase – jednoduchá ochrana pred spywarmi, ochrana domovskej stránky – ochráni domovskú stránku pred modifikáciami, ochrana pred sledovaním – automatický odstráni stopí po surfovaní, ochrana pred online hrozbami, a ak máte Windows 10 je tu pre Vás aj podpora Windows 10 – ochrana pred hackermi a útokmi na Váš počítač, či zabezpečuje automatické aktualizácie.
počítač v pokoji
o Ďalej tomto programu môžeme nájsť údržbu a optimalizáciu, rôzne nástroje od správy spúšťača až po opravu zástupcov a iných nastavení a taktiež ponúka podporu ak máte z programom problém. V programe AMC si môžete nastaviť slovenský jazyk, používateľské rozohranie, farbu používateľského rozohrania a iných nastavenia ktoré vám môžu uľahčiť prácu z programom. (Miki)

csko.sk