Pri upchatej kanalizácii a odtokoch volajte krtkovanie

Ak sa o danú službu príliš nezaujímame a nestihli sme využiť jej servis a spolu s ním prekvapivo komplexnú ponuku, potom si pod službou „čistenie kanalizácie“ nepredstavíme nič extra a dokonca si môžeme myslieť, že takáto ponuka nie je pre nás. V skutočnosti ale krtkovanie Pezinok dokáže pomôcť z toho najhoršieho, v havarijnom stave s kanalizáciou ako aj potrubím a odtokmi, kedy je potrebný rýchly zásah a ich kvalitné prečistenie.

Pretože v kanalizácii ako aj v domácich odtokoch a potrubiach vznikajú usadeniny a nánosy, ktoré spôsobujú ich upchatie, čo potom obmedzí bežné fungovanie v domácnosti- voda bude odtekať pomaly, budeme mať problém ju spláchnuť a z potrubia sa začne šíriť intenzívny zápach. Navyše stačí málo a odpadová voda skončí vyliata na podlahe.

ruky, umývadlo

  • Usadeniny v odtokoch vznikajú väčšinou preto, že do kuchynského drezu alebo umývadla splachujeme aj to, čo tam nepatrí.
  • Zvyšky z obeda, kuchynský olej, rôzne mastnoty, ale aj kusy mydla a dezinfekčných prípravkov, vlasy, lieky a tuhý odpad.

Ak ale nastane citeľný a viditeľný problém s upchatím, ak sa obmedzí prevádzka odtokov domácnosti, potrebujeme to rýchlo vyriešiť. A najspoľahlivejším riešením je v takomto prípade zavolať servis s krtkovaním. Je to o dosť praktickejšie, než keby sa do čistenia v havarijnom stave pustil bežný zákazník- laik.

kanalizácia, listy

Čo sa týka kanalizácie, opäť jej prečisteniu začneme venovať pozornosť až vtedy, ak nastáva jej úplne upchatie sprevádzané zápachom a hlavne zhoršeným prietokom. Aj v takejto situácii najlepšie pomôže profesionálny servis, hoci je pravda, že na tieto služby by sme si mali spomenúť aj skôr- z dôvodu pravidelnej prevencie.

  • AB- Krtkovanie využíva k zásahu modernú technológiu, dokážu vám spraviť aj takzvaný TV monitoring kanalizácie, pri ktorom sa využívajú kamerové záznamy s vysokým rozlíšením, aby sa odhalili nánosy a príčiny upchatia.

csko.sk