Najbohatšia rodina, ktorých príjem a majetok je nesčítateľný


Celkom navštevovanou témou býva rebríček najbohatších ľudí sveta. Nájdeme v nich rôzne mená, niekedy sa poradie zmení. Ale vlastne ten určitý vtip tkvie vo fakte, že najbohatšia rodina na svete má bohatstvo nesčítateľných rozmerov, ktoré sa tým pádom nemôže ani zaradiť do rebríčku. Tým pádom sú jasným víťazom, i keď meno rodiny v podobných rebríčkoch nevidíme. Majetok boháčov v podobných rebríčkoch je zrátateľný, čiže je relatívne malý v porovnaní s bohatstvom , akým disponujú Rothschildovci.

dolar

Takýmto úvodom som sa znažil aspoň približne naznačiť, o akom bohatstve je reč. Dokážete si to predstaviť? Nie, zrejme nie, nedá sa to. Možno len približne.
Ďalšia vec, prečo ich nevidíme v takýchto rebríčkoch alebo médiách je ich strach, že by im tí údajne najbohatší ľudia začali závidieť, mnohí by proti nim možno chceli poskytnúť určité kroky, zneužiť informácie k tomu, aby túto rodinu ochudobňovali. Sú takí bohatí a teda i vplyvní, že sa o nich dokonca v tomto smere ani nemôžeme dočítať, sú tak ešte nad úrovňou údajných najbohatších ľudí v rebríčkoch, o ktorých si môžeme prečítať takmer všade. Z tohto možno usúdiť, že jedným z faktorov, prečo je táto rodina najbohatšia, je ich prílišná opatrnosť a nedôverčivosť. Sú takí opatrní, že majú medzi sebou povolené iba sobáše z vlastného rodinného kruhu.

peníze

Rovnakým dôvodom je ich šetrenie a cit pre najvýhodnejšie investície predovšetkým do zdrojov, ktoré sú potrebné pre svet, z ktorých tak majú neobmedzené zisky a to už veľmi dlhé roky. Ak vlastnia potrebné zdroje a neobmedzené financie tak je jasné, že ak chcú, dokážu potiahnuť nitkami a privyrobiť si opäť ďalší dolár. Dokonca vlastnia svoje súkromné banky, ktoré už pomohli i samotnej vláde USA počas krízy. Rodina tak zachránila americký systém a vládu, ktorá bola na ich pomoc odkázaná. Spojené štáty boli odkázané na jednej rodine. Neuveriteľné! 

csko.sk