Moja prvá a fantastická skúsenosť s erotickou masážou

Erotic massage, erotická masáž, senzuálna či tantrická masáž, všetky tieto názvy označujú jedno a to isté. Čo? Nadpozemský erotický zážitok, ktorý ste ešte nezažili. To vám garantujem, pretože ja patrím k chlapom, ktorý si sex vedia užívať, no až pri erotickej masáž som pochopil, čo je to skutočné užívanie si. Ak máte nejaké nepríjemné predstavy alebo sa masáže obávate, verte mi, že by ste sa nemali.
Nahá žena na kolenách.jpg

Aj na prvýkrát sto bodov!

Mnohí moji známi, ktorí masáž vyskúšali, mi tvrdili, že na prvýkrát si ju nemôžem užiť dokonale. Neviem ako oni, no ja som so ju užil parádne, a to ako prvýkrát, tak druhý aj desiati. Nezabudnem na to, ako som prišiel do salónu, všade okolo mňa boli tie nádherné ženské a jedna z nich ma zrazu odviedla do sprchy. Vtedy som bol ešte hlupák a v snahe ušetriť som si zaplatil len za klasickú body to body masáž bez spoločnej sprchy. Chlapi, hovorím vám, je to chyba, takže sa jej vyvarujte.

Po sprche som si ľahol na taký pogumovaný matrac, ktorý ležal na zemi. Zrazu prišla slečna zahalená v župane, pod ktorým nemala nič. Začala mi jemne masírovať nohy, ruky, ramená, telo – všetko len svojimi rukami – no v tom zhodila župan a ľahla na mňa celým telom. Ešte stále masírovala všetko , okrem intímnych miest. Poviem vám, že už v tejto fázy masáže som mal naozaj čo robiť. Sebaovládanie nikdy nepatrilo k mojim silným stránkam a toto bolo naozaj moc.
Nahá žena s krátkymi hnedými vlasmi si zakrýva prsia.jpg
Asi po dvadsiatich minútach slečna masérka dospela k masírovaniu penisu a všetkého okolo neho. Ok, priznávam, že som to vydržal as päť minút. Dnes je to podstatne viac. Moja krátka výdrž však nijako neovplyvnila ten neskutočný zážitok, pocit blaha a rozkoše a všetko ostatné, čo k erotickej masáži patrí. Prosím vás, muži, choďte do toho. Naozaj neoľutujete. Nehanbite sa, nemajte strach, že ide o sex za peniaze a užite si to naplno.

csko.sk