Lov na opačné pohlavie už nie je iba pre mužov


Ženy sú od prírody citlivejšie. Preto sa im hovorí nežnejšie pohlavie. Majú svoje zbrane, ako na mužov zapôsobiť. V dnešnej dobe, keď nie je počestnosť podmienkou toho, že sa žena dobre vydá, už ženy prestali riešiť s kým, kedy a či z toho niečo bude. Nikto sa už do manželstva nehrnie.

zábava

Napriek tomu, že sme rovnoprávne s mužmi, spoločnosť to tak stále neberie. Hlavne čo sa týka počtu partnerov, ktorých sú ženy schopné za život vystriedať. Muž nie je posudzovaný podľa toho, koľko partneriek mal, ale žena na druhej strane za to súdená je. Kto by predsa chcel knihu, ktorú už každý prečítal?
U mužov to funguje presne opačne. Čím viac žien muž položí na lopatky, tým viac ho iní muži uznávajú. Takýto pohľad na mužov sa udržal od nepamäti. Prečo by ale ženy mali byť iné? Sme predsa rovnoprávni ľudia, nie?

Rovnoprávnosť nás na jednej strane priviedla k tomu, že môžeme vykonávať mužské povolania, ale koniec koncov to viedlo aj k tomu, že ženy začali byť väčšie „kariéristky“ a začali prikladať väčšiu dôležitosť získaniu čo najväčšieho vzdelania a kariérneho postupu. Kariéristka nepotrebuje stály vzťah. Nepotrebuje manžela, keď mu aj tak nechce dať deti. Takéto ženy vyhľadávajú mužov, iba keď im chýba sex. Nemajú sa prečo viazať. Nemajú prečo zostať do ďalšieho rána. Nepotrebujú, aby sa o nich muži na druhý deň zaujímali. Preto, že ešte nemáte získanú dostatočnú kariéru akú by ste chceli a nemáte sa prečo sústrediť na niečo iné, vás predsa nemôže nikto súdiť za to, že sa teraz jednoducho na nikoho nebudete viazať!

Každá žena so zdravým sebavedomím je schopná uloviť si chlapa na jednu noc. Niektoré dokážu udržiavať takéto stretnutia aj dlhšiu dobu. Postupne sme si už asi zvykli na to, že muži už poriadne nevedia,  čo je to slušnosť alebo ako sa úctivo správať k žene. Nejako sme sa obrnili voči tomu, aby nám ubližovalo, keď od toho nechce nič, len záležitosť na jednu noc.

vášeň

Prestali sme niečo od mužov očakávať a preto sú už aj zo žien lovkyne. Niektoré na to proste majú povahu, iné sa zakaždým popália. Ale určite sa nie je za čo hanbiť, keď sa vás partner spýta s koľkými mužmi ste mali sex. Nie je hanba priznať, že tých mužov bolo viac ako žien, s ktorými spal on. Sex je síce pomerne primitívna ľudská potreba, ale stále je v živote dôležitá. Záleží už na vás, aký máte názor. Niektoré ženy sú staromódne a snažia sa, aby ten prvý bol aj jediný. Iné už prekročili číslo 20 a nemajú viac ako 20 rokov.

Nejde o podvádzanie ak ste single. Kým ste sama, nemáte sa za čo hanbiť. Každý zážitok zo života vás niekam posúva. Či už sa stanete lepšou milenkou alebo náhodne narazíte na niekoho, s kým budete chcieť mať vážny vzťah…

csko.sk