Letné večery sa blížia alebo osvetlime našu terasu moderným a praktickým spôsobom

Pomaly ale isto sa nám blížia letné večery a pokiaľ disponujete terasou, čaká vás i kus romantiky a krásneho večerného posedenia vo vašom exteriéri. Táto atmosféra však rozhodne môže byť ešte zaujímavejšia s funkčným a praktickým osvetlením, akým je moderný rgb led pás, respektíve led pásiky s prívlastkom RGB (red, green, blue), ktoré ponúkajú až tri farby a dokážu sa tak postarať o tú správnu atmosféru, nech ich umiestnite prakticky kdekoľvek, čo s ich štíhlym dizajnom a samolepiacou zadnou stranou nie je vôbec nemožné, ale skôr naopak! Poskytnú kopec kreatívnych možností aj vám a vašej domácnosti, v tomto prípade vášmu exteriéru a terase.

žlutý pásek

Prečo ale v tomto prípade uprednostniť práve dotyčnú voľbu v podobe led pásikov RGB?

  • Pokiaľ budeme počas teplých večerov tráviť čas na terase pravidelnejšie, technológia LED ponúka hádam najúspornejšie riešenie, odber diódy LED je minimálny.
  • Z praktickej stránky nás poteší, vlastne skôr budeme vyžadovať možnosť meniť intenzitu svetla, čiže opäť ďalší dôvod pre túto modernú technológiu, ktorá tieto funkcie poskytuje.
  • Takisto myslíme na bezpečnosť, a teda bezpečné nápajanie na 12V napätie.
  • K osvetleniu na terase nemusíte minúť zbytočne veľa eur, pásiky vyjdú pomerne lacno.
  • Ak je takýto pásik riadne zhotovený a máme to správne príslušenstvo, inštalácia bude veľmi praktická a jednouchá, čím ušetríme čas.
  • Vďaka ich špecifickému dizajnu ušetríme aj priestor.
  • Modely RGB dodajú v podstate nenapodobniteľnú atmosféru a možnosť využiť červenú, zelenú a modrú farbu žiarenia.

rgd pás
Pásiky je následne možné ochrániť pred vplyvom počasia ich umiestnením do spoľahlivého krytu. Výhodou takisto je, že ich v tomto veľkom priestore môžeme umiestniť prakticky kamkoľvek podľa vlastného uváženia. Odmenou nám bude estetický a zároveň trendový exteriér, ktorý poskytne príjemné posedenie nielen nám, ale aj návšteve.

csko.sk