K otvoreniu účtu v banke stačí selfie

Vidíme, že dnešný technologický pokrok sa netýka povedzme iba tovaru s elektronikou ako TV, počítačov, videohier,… ale je badateľný takmer vo všetkých sférach a službách. Aj viaceré štátne alebo súkromné služby idú ruka v ruke s inováciou technológií, vlastne už dnes je možné vybaviť viaceré veci bez toho, aby sme museli navštíviť kamenné budovy či cestovať. Veci sa dajú vybaviť online, len sa s týmito postupmi musia ľudia ešte lepšie zoznámiť. Inovácie využívajú aj banky. Neveríte? Novinka od Tatra Banky je dôkazom.

thajsko

Väčšina ľudí dnes disponuje mobilnými zariadeniami s kvalitným fotoaparátom a pripojením na internet, pričom sa stalo akousi mániou, stále tvoriť selfie, čiže vždy a všade fotiť svoju tvár. Svoju odfotenú tvár však môžete využiť zmysluplnejšou cestou, než ju dávať na sociálne siete. Na základe selfie, teda fotky so zachytením Vašej tváre si môžete otvoriť účet v Tatra Banke.

Takéto foto slúži ako detailný a vierohodný dôkaz k overeniu zákazníka, užívateľa. Po overení celkovo 30 špecifických čŕt z Vašej tváre môžete otvoriť svoj účet na diaľku, pomocou mobilného zariadenia. Spomenutá služba je určená predovšetkým pre mladých, k ľahkému manipulovaniu so študentským účtom.

rio de janero

Služby si musia udržiavať a získavať nových zákazníkov a vieme, že ísť niečo vybavovať, stáť v rade, to je pre mladého človeka niečo nemysliteľné. Zato svoj čas radi trávia s mobilným zariadením, na sociálnych sieťach a neustále všetko fotia, v prvom rade seba. Vymyslieť takúto inováciu tak bolo strelou priamou do stredu terča, koniec-koncov, podobné inovatívne ponuky postihnú onedlho všetkých. Nastáva doba, aby sme sa pomaly prispôsobovali, v konečnom dôsledku však vravíme o príjemnejšej a sympatickejšej ceste vybavovanie vecí, než keby sme každý postup museli vybavovať osobne a priamo na mieste.

csko.sk