Jednoduché chudnutie bez námahy


Existuje niekoľko spôsobov ako schudnúť , no nie všetky spôsoby sú jednoduché alebo sú fyzicky náročné. Poradíme Vám ako schudnúť bez toho aby ste museli drieť ako kôň a nevideli žiadne výsledky.

Dlhšie spanie Vám určite pomôže. Je vedecký dokázané že ak spíte sedem hodín každý deň môžete schudnúť bez toho aby ste o tom vedeli. Okrem toho dlhší spánok Vám zaručí že budete mať viac energie na iné aktivity ktoré súvisia s chudnutím.

zelenina

Zelenina a polievky vám dajú vitamíny ktoré potrebujete. Navyše  neobsahujú tuk čiže sa namiesto tukov budú viazať vitamíny a tie dopomôžu k rýchlemu schudnutiu už za pár týždňov.

Skúste jesť menšie porcie. Čím menšia porcia tým menej tukov . Ale urobte to takým spôsobom že každý deň si budete dávať menšiu a menšiu porciu aby si vaše telo zvyklo. Pretože ak si bude dávať hneť malé porcie , budete stále hladný a budete častejšie jesť.

Jesť by ste mali 4 krát do dňa. No na večeru by som už nejedol tukové jedla , pretože tuky sa počas spánku viažu a spôsobuje to ku priberaniu váhe.

Nemusíte tvrdo cvičiť aby ste rýchlo schudli. Niektorý tvrdia že ak tvrdo cvičíte , rýchlo schudnete . Ale nie je to tak . Je to skôr o tom že ak robiť počas dna rôzne aktivity , môžete rýchlo vyhladnúť a aby ste sa poriadne najedli a nabrali viac energie vyhľadáte tukové jedlá. Cvičte toľko aby si Vaše telo zvyklo , a potom môžete postupne pridávať na cvičení.

Schudnete aj pri každodenných aktivitách ako napríklad venčenie psa ,nákupy . upratovanie a podobne. Všade tam kde sa využíva chôdza sa dá schudnúť.

dieta

Ak chcete vedieť koľko kalórii ste schudli kúpte si hodinky na cvičenie. Stoja len pár eur a v nich budete mať všetko čo potrebujete . Presne odmeraný čas spánky , chôdze , spálené kalórie a koľko ste zjedli alebo pribrali. Už je len na Vás kedy sa rozhodnete schudnúť , ale čím skôr tým lepšie. 

csko.sk