Chýba vašim priestorom súkromie?

Disponuje vaše bývanie rozľahlivými a veľkými priestormi, ktorým chýba určité súkromie? V takom prípade máme na výber dve možnosti, respektíve ľahšiu alebo o niečo náročnejšiu cestu.
V tom prvom prípade môžeme trochu zainvestovať a vyriešiť náš problém podstatne rýchlo a prakticky tým, že do miestností rozložíme sklenené priečky, alebo si môžeme vybrať druhú možnosť, kedy sa spoľahneme na svoju kreatívnu stránku, pričom si vyhradíme trochu viac času a trpezlivosti.
Zoznámme sa aspoň nachvíľu s prvým riešením v podobe sklenených priečok v prípade, ak ste prejavili záujem no tieto moderné doplnky sú pre vás zatiaľ určitým tabu. Vlastne je dosť možné, že ste sa s nimi stretli vo väčších obchodných centrách alebo kancelárskych priestoroch, no po novom svoje miesto nachádzajú aj v dnešných domácnostiach z dôvodu ich praktických vlastností, elegantného dizajnu a ich rastúcej popularity. Vo väčších miestnostiach prakticky vytvoria súkromné priestory, respektíve spoľahlivé a efektívne clony s tým, že napriek vzniklému dostatočnému súkromiu vám doprajú kvalitný prehľad o vašom okolí.
tv v zasedačce
Druhá možnosť nám poskytuje širokú kreativitu, no podstatne menšie súkromie. Každopádne je možné veľkú miestnosť rozdeliť aj bez spomenutých priečok a to je vlastne prioritou tejto druhej voľby. V takomto prípade musíme rozumne pracovať s farbami, nábytkom, kobercami a látkami tak, aby vizuálne vytvorili dve viditeľne odlišné miestnosti. Koniec koncov, týmto rozumným rozdelením a následným vzájomným rešpektovaním sa dosiahneme aj spomenuté súkromie.
sklenená stena na terasu
Po vizuálnej stránke tak výrazne pomôžu koberce a ich vzájomná rozdielnosť, pričom nábytok môže prakticky zostať vedľa seba. Priestory sa dajú rozdeliť aj rozmiestnením väčších kvetín, respektíve zelene a mohutnejších kvetináčov, ktoré budú pôsobiť sympaticky, no zároveň kričať STOP!

csko.sk