Chudnite normálnou cestou


Viete, čo sa väčšine ľudí spája s krásou? Je to možno smutné, no je to tak. je to štíhla postava. Podľa niektorých ľudí musí, byť človek štíhly, aby bol pekný. Je jasné, že je to hlúposť. No napriek tomu, že je to pritiahnuté za vlasy, niektorí ľudia majú zo seba príliš veľké komplexy. Chcú schudnúť a chcú to naozaj veľmi. No často sa tak ženieme za krásou, za štíhlou postavou, že dopadneme skutočne zle. Možno pre nás krása znamená zhodiť zopár kíl, no musíme to skúsiť normálnou formou. A verte tomu, že sa to dá. Možno to bude trvať trošku dlhšie, no napriek tomu to bude skutočne účinné.

svazáná žena
 
V prvom rade nesmiete držať žiadne drastické diéty. Ak niečo skutočne nie je dobré, tak je to práve jojo efekt. Vy možno zhodíte najprv päť kíl, no naspäť priberiete aj sedem alebo dokonca aj viac. Existuje veľa diét, ktoré sú účinné a veľa takých, ktoré sú neúčinné. Buďte si istý alebo istá tým, že skúsite mnoho neúspešných predtým, než nájdete tú správnu pre vás. Skúste však takú, ktorá vás nebude príliš obmedzovať. Nájdite si nejakú, pri ktorej budete jesť takmer všetko, čo obľubujete. Viete predsa, že existujú aj zdravé sladkosti, no nie?

makeup
 
Pozor však na nočné prejedanie. V noci máva veľa ľudí krízu, kedy ich prepadne hlad a majú pocit, ako keby nič nejedli celý deň. Dávajte si na to pozor, pretože presne takto môžete naspäť pribrať. Zistite si, ktoré potraviny môžete jesť aj večer. Je to napríklad aj zelenina, aj keď nám je jasné, že keď máte v chladničke vyúdenú klobásku a slaninu a v špajzi čipsy, asi je zelenina to posledné, na čo práve teraz myslíte. Verte však, že keď sa budete snažiť, odoláte. O tomto sa hovorí, že by vám jedli len oči. Vaša myseľ predsa vie, čo môže a čo nemôže zjesť, nemáme pravdu? Skúste myslieť predtým, než niečo zjete. Nepočítajte kalórie, ale myslite na to, čo je zdravé.

csko.sk