Typy žien, ktoré si neuvedomujú svoju jedinečnú krásu

  1. Pehavá kráska

Populáciu tvorí len mizivé percento, ktoré pokrýva počet ľudí s pehami. Ich jedinečnosť sa skrýva práve v týchto malinkých hnedých bodkách rozsiatych niekedy aj po celom tele. Je hlúpe považovať pehavú pokožku za nedostatok, pretože to nie je žiadna chyba ani ochorenie. Tajomstvo ich vzniku doteraz nie je našim vedcom stopercentne isté, no isté je, že je to aj geneticky dané. Tieto hnedé bodky sa netvoria hneď po narodení, ale až po niekoľkých hodinách strávených na slnku. Ide vlastne o zhluky kožného pigmentu melanínu, ktorý sa nevie rozložiť po celej ploche kože. Ženy, nepodceňujte ich podmanivosť !

pihy

  1. Znamienka a bradavičky

Samozrejme nejde o bradavice obrovských rozmerov s nadpočetným množstvom čiernych chĺpkov ! Ide o znamienka alebo menšie bradavice na určitých miestach tváre, na ktorých tvár dokáže veľmi pekne vyniknúť. Množstvo žien sa za ne hanbí a snaží sa ich zbaviť hocijakými domáckymi metódami, no aj tak sa s tým buď zmieria, alebo navštívia kožného lekára, ktorý nechcené znamienka a bradavice chirurgicky odstráni. Je to ale smutné, pretože po zákroku si možno uvedomíte, že vám budú chýbať.

  1. Presýpacie hodiny

Postava je niečo, pre čo sú ženy ochotné urobiť naozaj čokoľvek, len nech tie kilá zmiznú ! Chodíte do fitness centier, jeme malé porcie, dávame si pozor na mastné a nezdravé jedlá, no aj tak to s postavou nič nerobí ? Figúra je akýmsi pomyselným prvkom krásy, no jej ideál nie je vždy rovnaký a každá robí chybu v tom, že si myslí práve opak. Chudé ženy vyhrávajú nad plnšími ? To nie je vôbec pravda – krivky sú sexy ! Mnoho z opýtaných mužov v diskusiách totiž konštatuje, že je lepšie žiť so ženou s tvarmi a aj milostný život sa dá prostredníctvom toho príjemne okoreniť.

břicho

  1. Vrásky

A tu je posledná fáza krásy, ktorá postihne každú ženu, ktorá si prejde svoju dlhú etapu života a už nejaké to desaťročie má za sebou. Ide o vrásky krásy, na ktoré treba spomínať, nie sa za ne hanbiť ! Je dôležité si uvedomiť, čo ste pre svoje deti, manžela a celú rodinu urobili. Je dôležité vidieť v zrkadle ženu, ktorá v živote niečo dokázala a cez všetky tie ťažké dni a prácu sa prebojovala až k sladkému víťazstvu. Krása nie je len v mejkape a drahých šatách. Krása sa skrýva v každom z nás !

csko.sk