Trendy manikúra 2018


Celkovo nemusíte sledovať všetky aktuálne trendy. Avšak, ak máte vážny záujem o módny priemysel, potom manikúra len rozšíri vaše vedomie. Navyše, banálna, štandardná manikúra môže vylúčiť všetky vaše snahy vytvoriť štýlový look. Prirodzene, žiadna módna farba alebo dizajn nepomôže, ak sú nechty nezdravé alebo nedobre upravené. Pripomeňme si základné pravidlá starostlivosti. 5 hlavných tajomstiev pre zdravé a krásne nechty:

laky

1.      Gumové rukavice sú naši najlepší priatelia. V každodennom živote sa často zaoberáme chemicky aktívnymi látkami, ktoré sú katastroficky škodlivé pre nechty aj pokožku rúk. Všeobecné čistenie v dome musí prebiehať aj v spoločnosti s gumenými rukavicami.
2.      Laky s vápnikom.  Všetky dievčatá, ktoré pravidelne robia manikúru, sú oboznámení s problémom krehkých nechtov. Preto je dôležité pravidelne vykonávať preventívne postupy.
3.      Hydratačný krém. V závislosti od vašich potrieb môžete použiť jeden krém na pokožku rúk a nechtov.

nehty

4.      Odstránenie kožičky. Najstrašnejšou chybou je odstrániť kutikuly nožnicami alebo pinzetou. Dobrou voľbou je špeciálny gél na zmäkčenie kože a drevená palička. Takéto veci nájdete v každej súprave na manikúru.
5.      Pravidelné skrátenie dĺžky. Dlhé nechty často vyzerajú nepríjemne, takže udržanie primeranej dĺžky by malo byť súčasťou vašej pravidelnej starostlivosti o ruky.
Čo by mala byť v roku 2018 módna manikúra?
·         Logá značky monogramy
Jeden z najzaujímavejších trendov v posledných rokoch sú nechty s logom populárnych značiek. Logo je chytľavé samo o sebe, takže základ môže byť vybraný z pastelovej palety.

manikůra

·         Minimalizmus
Minimalizmus má dlhú vedúcu pozíciu vo všetkých oblastiach modernej módy. Svetelné tóny v kombinácii s grafikou – body, pruhy, abstrakcie – vždy dobrá voľba.
·         „Kovové“, flitre a farebné prechody
Ak netolerujete minimalizmus, máte vynikajúcu, nie menej elegantnú možnosť – kovové odtiene a lesklé nechty. Tom Ford na poslednej výstave ponúkol perfektnú kombináciu – čiernu farbu a flitre.

csko.sk