Táto hra farieb Vás okamžite pohltí!

Rgb led pásy sú revolučnými pásmi, ktoré umožňujú kvalitné, intenzívne a okamžité osvetlenie. Skratka RGB je odvodená od troch anglických slov, farieb, kde R predstavuje red, teda červenú farbu. G predstavuje green, teda zelenú farbu, a B predstavuje blue, teda modrú farbu. Každý, kto sa nechal niekedy unášať farbami a skúšal sa hrať s rôznymi kombináciami vie, že tieto tri farby tvoria základ. Rôznymi kombináciami týchto farieb potom dostaneme ostatné farby, ako sú fialová, žltá, oranžová, zelená a podobne. Takto jednoducho to funguje aj pri Rgb led pásoch. A ako si zvoliť danú farbu? Je to úplne jednoduché!

expozice

K týmto revolučným pásom dostanete aj ovládač, ktorý Vám pomôže rýchlo a jednoducho si vybrať tú pravú farbu pre Vás. A to nie je všetko! Umožní Vám aj menenie jasu, či intenzity svetla, tak aby ste si mohli pohodlne nastaviť nie len obľúbenú farbu, ale aj príjemnú intenzitu a Vaše svetlo sa tak stalo skutočne príjemným!

Ich inštalácia je veľmi jednoduchá. Pomocou lepiacej pásky, ktorá je súčasťou led pásu, rýchlo a jednoducho pripevníte led pás presne tam, kde potrebujete.
Takto ste pripravený na inštalácie od interiérov, či exteriérov domov, kancelárií, rôznych budov, či dokonca automobilov.
Dajú sa použiť skutočne všade! A vďaka voliteľnej dĺžke 5, či 10 m ich môžete mať na skutočne dlhých priestranstvách.

led pás

Je len na Vás ako sa pohráte s týmto druhom osvetlenia! Môžete ho aplikovať skutočne kamkoľvek, dokonca aj do bazénov, nakoľko materiál, z ktorého sú vyrobené naše led pásy je vode odolný! A čo je ďalším pozitívom! Môžete ho používať na viacero miest, https://domov.sme.sk/c/20648705/na-slovensku-je-len-desat-miest-aj-z-tych-sa-vacsina-scvrkava.html nakoľko je ľahučký a dá sa ľahko a jednoducho prenášať! Takže teraz Vám už nič nestojí v ceste, aby ste si krásne vysvietili Váš dom alebo usporiadali veľkú party, kde to bude skutočne žiariť.
Tak kam umiestnite ten Váš rgb led pás?

csko.sk