Táto hra farieb Vás okamžite pohltí!


Rgb led pásy sú revolučnými pásmi, ktoré umožňujú kvalitné, intenzívne a okamžité osvetlenie. Skratka RGB je odvodená od troch anglických slov, farieb, kde R predstavuje red, teda červenú farbu. G predstavuje green, teda zelenú farbu, a B predstavuje blue, teda modrú farbu. Každý, kto sa nechal niekedy unášať farbami a skúšal sa hrať s rôznymi kombináciami vie, že tieto tri farby tvoria základ. Rôznymi kombináciami týchto farieb potom dostaneme ostatné farby, ako sú fialová, žltá, oranžová, zelená a podobne. Takto jednoducho to funguje aj pri Rgb led pásoch. A ako si zvoliť danú farbu? Je to úplne jednoduché!

expozice

K týmto revolučným pásom dostanete aj ovládač, ktorý Vám pomôže rýchlo a jednoducho si vybrať tú pravú farbu pre Vás. A to nie je všetko! Umožní Vám aj menenie jasu, či intenzity svetla, tak aby ste si mohli pohodlne nastaviť nie len obľúbenú farbu, ale aj príjemnú intenzitu a Vaše svetlo sa tak stalo skutočne príjemným!

Ich inštalácia je veľmi jednoduchá. Pomocou lepiacej pásky, ktorá je súčasťou led pásu, rýchlo a jednoducho pripevníte led pás presne tam, kde potrebujete.
Takto ste pripravený na inštalácie od interiérov, či exteriérov domov, kancelárií, rôznych budov, či dokonca automobilov.
Dajú sa použiť skutočne všade! A vďaka voliteľnej dĺžke 5, či 10 m ich môžete mať na skutočne dlhých priestranstvách.

led pás

Je len na Vás ako sa pohráte s týmto druhom osvetlenia! Môžete ho aplikovať skutočne kamkoľvek, dokonca aj do bazénov, nakoľko materiál, z ktorého sú vyrobené naše led pásy je vode odolný! A čo je ďalším pozitívom! Môžete ho používať na viacero miest, nakoľko je ľahučký a dá sa ľahko a jednoducho prenášať! Takže teraz Vám už nič nestojí v ceste, aby ste si krásne vysvietili Váš dom alebo usporiadali veľkú party, kde to bude skutočne žiariť.
Tak kam umiestnite ten Váš rgb led pás?

Táto hra farieb Vás okamžite pohltí!
Ohodnoťte příspěvek