Tantrická masáž vylieči vašu myseľ a telu dopraje uvoľnenie

Pravdepodobne vám už niečo hovorí pojem tantrická masáž a vo všeobecnosti vieme, že je oproti tej klasickej pôsobí exotickejším a zaujímavejším dojmom. Možno práve preto, že pracuje so sexuálnou energiou. Ďalším jej špecifickým znakom je nahota ako aj senzuálne dotyky v oblasti intímnych partií.

V skutočnosti však moderné tantra salóny svojim návštevníkom ponúkajú širšiu ponuku. Hneď niekoľko praktík, ktoré majú základ v tantrickej masáži, ale z hľadiska intenzívnosti a postupov predstavujú vyšší level. A takouto praktikou je najmä body to body massage, čo môžeme preložiť ako „masáž tela o telo“.

ilustrácia, žena, srdiečka

Z preloženého názvu je už vlastne bližšie známy princíp tejto masáže. V stručnosti tu masérka miesto rúk k senzuálnym dotykom používa svoje nahé telo, s ktorým sa kĺže po tele zákazníka.

Áno, je to vlastne doslova masáž telom. Pochopiteľne ale ide o ponuku, čo je možno vhodnejšia pre skúsenejších návštevníkov tantra salónu. Pre tých, čo sú už veľmi dobre oboznámení s pocitmi, ktoré v nich zanechala „classic tantra massage“. Vyskúšať ju prakticky môže každý, hoci pre začiatočníkov je odporučené skúsiť najskôr klasiku, teda postup, pri ktorom sa k senzuálnym dotykom používajú len ruky.

Ako už bolo spomenuté vyššie, senzuálne dotyky pracujú s vašou sexuálnou energiou. V takomto prípade má ale práca so sexuálnou energiou iný význam, než v prípade platených sexuálnych služieb. V tantrickom salóne je prioritou hlavne masáž a jej liečivé účinky, ktoré majú schopnosť uvoľniť telesné, psychické a sexuálne bloky.

ženská tvár

S uvoľnením týchto blokov prichádza veľmi príjemný pocit. Cítite, ako z vás opadlo všetko zlé a ťaživé a zároveň sa vaša myseľ a telo naplnilo novou životnou energiou. Silou, ktorá prišla práve na základe tantrických masáží, čo používajú silne originálne, ale funkčné postupy. A tieto špecifické pocity sú nenahraditeľné.

csko.sk