Odošlite vašu zásielku v spoľahlivej obálke!

Pri posielaní balíka svojim známym, rodine alebo zákazníkom si väčšina z nás želá, aby prišiel v nepoškodenom, vlastne v originálnom stave. A koho sa to týka?

Aj dnes ešte posielame rôzne balíky svojej rodine alebo známym, od ktorých sme žiaľ vzdialení dlhé kilometre a preto im mnohé veci nestíhame darovať alebo povedať osobne. Oveľa rozšírenejšia je však v súčasnosti preprava balíkov, ktoré posielajú e-shopy svojim zákazníkom. Práve dnes je táto forma digitálnych nákupov veľmi rozšírená a kuriéri sa na nedostatok práce rozhodne nemôžu sťažovať. Rovnako tak ani pošta.

obálka, písanie na obálku

Internetoví predajcovia dnes posielajú všetko, od oblečenia, cez knihy, drogériu, elektroniku až po veľmi krehké veci, akými sú rôzne dekorácie či napríklad CD/ DVD nosiče. A vo všetkých prípadoch je zásadou vytvoriť spoľahlivé balenie, aby konkrétny produkt, resp. tovar prišiel na miesto dodania v stave, v akom prísť má. Pochopiteľne sa tým vyhneme zbytočným komplikáciám, sklamaniam a reklamáciám.

obálka, písani

Vravíme teda o balení, ktoré by malo byť malo konkrétnu vec ochrániť hlavne pred nárazmi a rozbitím. Zatiaľ čo pod klasickými obálkami si predstavíme ich papierovú formu, čo navyše nie je nejako výraznejšie chránená, tak špeciálna plastová obálka 2packsk poskytuje spoľahlivú ochranu, ktorá je takisto odolná napríklad pred pôsobením dažďa, čiže voči vlhkosti a neželaným zmenám počasia. A toto je detail, ktorý v mnohých prípadoch oceníte.

  • Vybrať pritom môžete jej konkrétnejšiu podobu z hľadiska rozmerov, čo už záleží na rozmeroch predmetu, ktorý plánujete poslať, respektíve doručiť v 100 % stave.

Zaujímavá je takisto ich vnútorná výplň spoľahlivo prispôsobená prípadom, ak sa zásielka vydá na dlhšiu trasu a pritom nechceme, aby sa bola zabalená vec v nej akýmkoľvek spôsobom narušená a vystavená rizikám, ktoré vzniknú možnými prudkými nárazmi.

csko.sk