Problémy v posteli môžu prekvapiť každého z nás

Fakt, že takmer každého muža z času na čas prekvapí zlyhanie v posteli, respektíve nedosiahnutá erekcia alebo znížená chuť na sex, ten je pomerne známy, aj keď sa o ňom verejne nerozprávame. Ale určitý problém nastáva, ak je toto zlyhanie stále častejšie a nedokážeme si ho vysvetliť.
slovo na dlani
Pod takéto pravidelnejšie zlyhanie sa môže podpísať hneď viacero faktorov, ale v skratke ich môžeme rozdeliť na tie, ktoré majú buď psychogennú alebo organickú príčinu.
klíčky a pouta

Zatiaľ čo desiatky rokov dozadu sa príčina hľadala predovšetkým v psychických problémoch, dnes sa vraví aj o tej druhej strane mince a teda, že tieto problémy môžu mať pôvod i v našom organizme a civilizačných ochoreniach, akými sú napríklad cukrovka, vysoký tlak, ťažkosti so srdcom a pod. To však nevylučuje ani prvú možnosť, čiže hľadať príčinu aj v duševnej nerovnáhe. Každá z týchto príčin však môže byť pochopiteľne u každého individuálna a pod pojmom erektilná dysfunkcia alebo skrátka častejšie problémy v posteli si môžeme predstaviť ich rôzny pôvod. Ak chcete nájsť príčinu, ktorá sa dotýka konkrétne Vás, musíte prehodnotiť v prvom rade váš životný štýl a možné príčiny, no je v podstate isté, že sa budú nachádzať v tej prvej alebo druhej kategórii.
Možné organické poruchy sme si už v skratke zhrnuli a treba podotknúť, že v mnohých prípadoch sme ich tvorcami my sami a to nezdravými stravovacími návykmi, sedavým spôsobom života, zanedbávaním vychádzok na čerstvý vzduch, fajčením či vyšším príjmom alkoholu,… príčiny tu určite sú. Na a čo sa týka možných psychických porúch, tie môžu prameniť z pravidelného stresu, príliš zodpovednej pracovnej funkcie, nedostatkom uvoľnenia či spánku a hlavne pocitu nízkej sebadôvery, čo je pre mužov podstatným znakom k poruchám erekcie.
Každopádne všetky tieto problémy sú skôr bežného charakteru ale to neznamená, že ich nedokážeme vyriešiť. Skúsme hľadať zdravšie alternatívy alebo určité obmedzenie týchto faktorov a pokiaľ sa očakávaný účinok nedostaví, stále je tu cesta v podobe liečiv typu tadaforce.

csko.sk