Predaj firmy s históriou

Veľa ľudí odrádzajú pri zámere podnikať hlavne komplikované a zdĺhavé začiatky celého tohto procesu. Hromada papierovačiek, vybavovaní si potrebných potvrdení, množstvo času a potrebnej trpezlivosti sú často strašiakmi, ktorí mnohých odradia. Práve z tohto dôvodu je veľakrát výhodnejšie zaobstarať si spoločnosť, ktorá má tento kolotoč už za sebou a je otvorená Vašim nápadom.

zakladatelia spoločnosť

A v tomto prípade sme tu pre Vás my. Ponúkame na predaj presne tento typ spoločností – pri ktorých môžete začať podnikať ihneď bez čakania a vybavovania si potrebných dokumentov. Ponúkame Vám predaj zabehnutých spoločností s históriou, ktoré sú po každej stránke v poriadku. Účtovne aj právne, bez akýchkoľvek záväzkov a pohľadávok – pripravené k podnikaniu okamžite. Firmy s históriou majú oproti novozaloženým spoločnostiam jednu veľkú výhodu, žiadosť o úvery v bankách zjednodušujú a takisto sú vďaka histórii firmy prístupnejšie a dostupnejšie tendre pri eurofondoch, nakoľko jednou z podmienok pri tendroch je aj história firmy.

Predaj firmy s históriou Ezmluva si svoj podnikateľský záver zjednodušíte až do takej miery, že ste pripravený podnikať okamžite. Budete mať pripravenú zabehnutú spoločnosť s už prideleným IČ a DIČ, za spoločnosť môžete konať ihneď po podpísaní zmlúv o prevode OP, dostanete zmluvne garantované, že spoločnosť nemá žiadne záväzky a navyše sa vyhnete splateniu základného imania vo výške 5.000 Eur. Všetky potrebné dokumenty sú vyhotovené advokátom a my Vám navyše ponúkame virtuálne sídlo až na 3 mesiace zdarma.

dokumenty podnikanie

Cena uvedená pri konkrétnych spoločnostiach je konečná a je v nej zahrnuté všetko – zmeny spoločníkov, konateľov, sídla aj obchodného mena, kompletné znenie zakladateľskej zmluvy prípadne spoločenskej zmluvy, zmluva o prevode obchodného podielu aj samotný podpisový vzor konateľa, súhlas vlastníka nehnuteľnosti s umiestnením sídla firmy a súčasťou je aj súdny poplatok za zápis všetkých zmien v Obchodnom registri.

V prípade, že máte záujem podnikať okamžite a chcete sa vyhnúť náročným byrokratickým začiatkom, pokojne sa na nás obráťte, všetko potrebné vybavíme za Vás online.

csko.sk