Pečenie tort


Skoro každý človek má rád sladké. Ja osobne poznám len jedného človeka, ktorý ho nemá rád, ale napriek tomu si občas niečo sladké dá. Takže to nie je až také stopercentné, že to sladké nemá rád. Dnes sa už síce remeslá nenosia, ale také pečenie tort bude podľa mňa populárne vždy. Dôkazom toho je aj to, že počet podomových pekárok tort narastá. Každá sa snaží byť originálna a niečím výnimočná.

dortík

Ohrozí zdravý životný štýl sladké tortičky?

Napriek tomu, že svetom lomcuje pojem – zdravý životný štýl, torta na oslave nemôže chýbať. Aj keď sa mnohé mladé a nápadité gazdinky snažia vymyslieť nejakú chutnú, zdravú novinku v podobe torty každý radšej siahne po klasike. Veď je to predsa oslava, dáme si. Čo keď nás náhodou babky pozvané na oslavu ohovoria, že im nechutila JA nielen na každej oslave, ale aj na každej svadbe vám ponúknu samé dobré torty. A väčšinou ich tam menej ako päť nebýva. Rozdeľujú sa potom ľuďom do výslužiek.

dort

Zdravé torty sa predsa len môžu stať populárnymi

Napriek nedôvere ľudí k zdravým tortám sa predsa len na Slovensku jedna pani venuje pečeniu zdravých tort. Momentálne to síce nie je úplne ideálne, pretože má maličké deti, ale verím, že sa k takémuto pečeniu vráti, pretože jej torty sú úplne famózne. Skutočne sa vyrovnajú normálnym tortám a za svoje umenie sa vôbec nemusí hanbiť.

sladkost

Na každej akcii, na ktorej sa táto pani zúčastnila sa jej torty vypredali v priebehu pár hodín, hoci o tom sama pochybovala. Manžel ju musel presviedčať, aby upiekla viac, pretože si myslela, že jej takmer všetky torty zostanú a nepredá ich. Tieto tortičky stojí za to ochutnať. Vaše chuťové poháriky si jednoznačne prídu na svoje. A nebojte sa, že by to bolo niečo nejedlé, len preto, že je to zdravé. Je to upečené s rovnakou láskou ako každá bežná torta. A ešte je aj chutná a neuškodí vám. 

csko.sk