Nápad s celosklenenou stenou

Máte radi nové nápady pre riešenie interiérov? Inšpiráciou vám môže byť sklenena stena.
Materiál sklo má tú moc, že opticky zväčšuje priestor a tiež ho aj presvetlí. Okrem toho dokáže nenápadným a pritom estetickým spôsobom zapadnúť do interiéru.
Preto aj tento spôsob vyriešenia oddelenia jednotlivých priestorov prináša nový trend, ktorý sa dá využiť nielen v domácnostiach ako sú domy a byty, ale aj v obchodných a firemných priestoroch.

stěna skleněná

Trh ponúka varianty riešenia tohto materiálu číre aj matné, nepriehľadné a tiež s gravírovaním, rôznymi vzormi či lepené fóliou. Nie sú vylúčené ani farebné možnosti.

Bezpečnosť je zaistená technológiu, ktorou je sklenena stena vyrobená.Jedná sa o výrobu formou kalenia a sklo tak nadobudne hrúbku 10-12mm. Materiál je tak potom odolný voči rozbitiu a v prípade, že by k niečomu takému došlo, tak sa rozsype na kúsky, ktoré zostanú pohromade a nie sú ostré.
Grafika sa nechá vtlačiť priamo do tohto materiálu a tak design môže byť ešte zaujímavejší a originálnejší. Prostredie sa tak celkovo oživí. Vďaka výberu typu skla a grafiky si zachováte aj súkromie, pretože do konkrétneho prostredia nikto neuvidí.
Súčasťou môžu byť okrem iného aj dvere. Tie môžu byť nielen otočné, ale aj posuvné a tým sa ešte viac ušetrí priestor.

Ceny za tento typ riešenia predelenia priestorov je rôzny a začína vždy na individuálnych požiadavkách zákazníkov. Obvykle každý výrobca ponúka ako súčasť služieb aj cenovú kalkuláciu. Nemôže sa tak stať, že by klient nepoznal cenu skôr, než dôjde k samotnej realizácii.

ložnice

Týmto spôsobom získate moderné a luxusné riešenie interiéru, ktorý získa elegantný vzhľad. Tento typ steny sa prispôsobí novému aj stávajúcemu typu zariadenia a ďalších doplnkov.
Vzdušný a presvetlený priestor je motivujúcim prostredím pre bývanie aj prácu.

csko.sk