Lifehacky ktoré Vám okamžite zmenia vzhľad


Chcete vedieť o čom hovoríme? Čítajte!
1.      Kontrastná sprcha je nástroj známy a stále účinný. Alternatívna horúca voda s chladom: tak získate veselosť a Vaša pokožka – zdravú ružovú farbu. Najdôležitejšie je, aby ste to nepreháňali horúcou vodou, nebolo by totiž ľahké zamaskovať popáleniny.

umění

2.      Ak nie je možné sa sprchovať, skúste striedavo umyť ruky v horúcej a studenej vode. Osviežujúci účinok je tiež zaručený.
3.      Čerstvý vzhľad a sčervenanie očí sú nezlučiteľné. Kúpte si špeciálne kvapky , ktoré znižujú sčervenanie.
4.      Ako domáci prostriedok proti tmavým kruhom pod očami použite čajové vrecká. Naplňte ich horúcou vodou, nechajte trochu vychladnúť a potom si ich položte na oči po dobu 10 minút.
5.      Môžete tiež použiť lyžice na boj s vakmi pod očami . Nechajte ich v mrazničke na 10 minút a potom si ich prikladajte k problémovým oblastiam.
6.      Používajte peeling. Odstráni odumreté kožné bunky a dá tvári zdravý vzhľad. 
7.      Naneste krém na tvár. Ideálna voľba – hydratačný krém.

modelka

8.      Utrite svoju tvár ľadovou kockou. Chladenie zabezpečí prietok krvi do pokožky a bude vyzerať čerstvejšie.
9.      Pri hľadaní krásy nezabudnite na čerstvý dych. Ak ste deň predtým, užívali alkohol, mali by ste sa zbaviť zápachu výparov. Jedzte bielkoviny, žuvajte prírodné arómy – petržlen alebo kávové zrná.
10.  Odstráňte povlak na zuboch. Doma tomu pomôže prášok s aktívnym uhlím. 
11.  Mastné vlasy? Majitelia krátkych a nie veľmi hrubých vlasov môžu používať suchý šampón. Postriekajte ho na korene, chvíľu počkajte, kým častice látky absorbujú mastnotu a potom vyčešte vytvorený prášok. Ak máte dlhé alebo veľmi husté vlasy, je pravdepodobné, že ich umytie a osušenie bude rýchlejšie, ako odstránenie suchého šampónu.

12.  Maľujte svoje pery svetlou farbou. Odvrátia pozornosť od unavených očí. Okrem toho pery zvyčajne vyzerajú slušne aj po najzábavnejších večierkoch, takže sa na nich odvážne zamerajte.

csko.sk