Vždy sa to dá aj lepšie!

Viem, že tabletky na erekciu by sa nemali užívať len tak, lebo chcete mať o čosi lepšiu erekciu. Raz za čas, to však nie je úplne na škodu. Ja osobne som nikdy netrpel vyslovene problémami s erekciou, no na druhej strane som nikdy nepatril k mužom, ktorí sú tvrdí a pevný ako skala. Asi viete, ako to myslím. Našťastie moja slabšia erekcia nevadila mne samému a ani mojim partnerkám. V istom bode môjho života mi však sex, ktorý má isté chybičky krásy, začal mierne prekážať. Tak som sa prvýkrát odhodlal skúsiť tabletku na erekciu s názvom Sildenafil lacnegenerika.to. Páni moji! Neveril som, aké zázraky toto čudo dokáže. Myslím, že môžem úplne bez obáv povedať, že som zažil asi ten najlepší sex v mojom živote. No a čo si myslím tiež, že to veľmi podobne vnímala aj moja milovaná, s ktorou som v tej dobe bol viac ako rok a ktorá si, bohužiaľ, už zvykla na môj nie stopercentný výkon.

Žena v spodnej bielizni je na posteli nad plyšovým medveďom

Keďže som si nechcel veľmi škodiť, čo sa zdravotnej stránky týka, tabletky som užíval tak dvakrát až trikrát za mesiac. To boli moje sexuálne sviatky, kedy som vedel, že si môžem v posteli dovoliť čokoľvek. Napríklad, sex prerušiť a uspokojovať len partnerku. To som bez tabletiek robil nemohol, pretože akonáhle došlo k nejakému poklesu vzrušenia na mojej strane, erekcia bola nenávratne preč. Čo vám budem hovoriť? Toto ženu veľmi nepoteší a hlavne, po istom čase ju to určite prestane baviť.

Žena s blond vlasmi v bielom tielku

Čo vám chcem povedať týmto riadkami a mojimi osobnými strasťami? Asi to, že ak máte pocit, že vaša erekcia síce na tom nie je úplne najhoršie, no mohlo by to byť zároveň aj o čosi lepšie, pomôžte si pokojne tabletkami. Ak to s nimi nebudete preháňať, nemôžete si nijako extrémne uškodiť. Hlavne si vyberte také, ktoré vám na jednej strane pomôžu a na strane druhej vám nebudú spôsobovať žiadne zdravotné komplikácie. No a čo je naozaj hlavné, neužívajte ich pri každom sexe, ale iba občasne a príležitostne. Tak si to aj tak užijete najlepšie.

csko.sk