Prečo sú muži vo Friendzone

Keď k tomu dôjde, všetci okrem toho, kto je "zamilovaný" vidí, čo sa deje. Všetko sa točí okolo tejto ženy, ona musí byť práve ona. Ostatné ženy sa ignorujú a chlap bude robiť takmer čokoľvek, aby ju získala. Keď sa muži venujú jednej žene, strácajú všetku nádej, že sa tejto žene dostanú. Prečo by žena chcela muža, ktorého technicky už má? Neexistuje strach z iných žien a žiadna žiarlivosť už vôbec. Žiarlivosť je jedným z najužitočnejších nástrojov pri získavaní ženy.

tetování

S každou kvapkou pozornosti na jednu dievčinu , možnosť žiarlivosti je preč.
Ženy chcú, čo chcú iné ženy. Ženy chcú vyhrať. Aký je zmysel, ak ide o produkt, ktorý už vlastníte? Ak chlap má videohru (za predpokladu, že sa nerozbije), nebude kupovať rovnakú presnú kópiu bez ďalších funkcií, len aby mal náhradné. To je presne to, čo sa stane, keď sa ľudia obetujú jednej žene, má toho chlapa, takže to skončilo.

Ak sú muži trofejami pre ženy, potom sú chlapci v priateľskej zóne stará trofej, ktorá sedí na poličke a zbiera prach. Chcete byť najsvetlejšou trofejou, tým, ktorú chce ukázať v prednej časti zbierky, ktorú má vo svojej vlastnej vitríne, dokonca si Vás možno nechá. Nechcete byť útechou, ktorú drží v krabici mimo pohľadu. To je najlepší spôsob, ako opísať, ako ženy vidia mužov.

portrét

Pri stretnutí so ženou je obmedzené množstvo času na odstránenie dotykovej bariéry. Neexistuje žiadna rýchlosť, ktorá by bola správna alebo zlá, a to neznamená, že musíte mať sex v prvú noc. Dokonca aj niekoľko základných hračiek môžu vydržať niekoľko týždnov, ale musí preto niečo robiť. Muži, ktorí sa dostali do priateľstva, nerobia nič. Dokonca ani nepopozerajú na dievča, keď prechádza. Opäť platí, že človek nemusí vždy musí byť príliš agresívny, ale ľudia, ktorí sú vo friendzone nerobia nič .

modelíng

Nakoniec žena bude tak zvyknutá na to, aby sa rozprávala a nemala taký fyzický aspekt medzi sebou a chlapom, že sa stávate zvykom. Zvyk sa stáva ťažkým prelomením a akonáhle sa stratí fyzický aspekt, je nesmierne ťažké (nie nemožné alebo nepravdepodobné) ho neskôr iniciovať. Žena bude veľmi zmätená a bude to veľmi nepríjemné, keď človek čakal tak dlho.

csko.sk