Nevzdajte sa

Vždy som chcel zarábať veľmi veľa peňazí. Ale to je asi cieľ takmer každého z nás. Aj keď sa nájdu ľudia, ktorí sú spokojní s tým, čo majú a nepotrebujú nič navyše. Väčšina z nás je skôr za to, že potrebujú mať veľa peňazí, aby si mohli dovoliť aj veci, ktoré by si bežne nemohli. Ja som bol tiež taký. Bol som do peňazí úplne ponorený a nevedel som sa z toho dostať, pretože to bolo pre mňa niečo, čo som jednoducho potreboval, nech sa dialo čokoľvek. Chcel som zarábať veľmi veľa peňazí. To bol môj cieľ. Teraz už som len musel prísť na to, ako to vymyslím.
proud dat

Kreatívni ľudia to majú jednoduchšie

Keď je človek kreatívny, vymyslí naozaj čokoľvek. Keď nie je, musí sa niečím inšpirovať alebo musí hľadať niečo, čo je pre neho inšpiratívne. Taký typ človeka som bol ja. Musel som niečo robiť, aby som sa dostal z tej depresie. Pretože človek začne mať neskôr pocit, že je nemožný, keď nevie, čo by mal robiť. Našťastie sa človek dočíta na internete mnohé veci. Aj to, na čom v dnešnej dobe zarábajú ľudia. Práve kryptomeny sú niečo, čo ľudí poháňa ďalej. Možno som nebol veľmi kreatívny človek, ale bol som dráč.

byznys na internetu

Svoj úspech si vyderiem

Bol som odhodlaný aj nocovať a nespať, aby som pochopil Bitcoin mining. Naozaj som bol tým posadnutý, bol som v tom až po uši. A musím povedať, že to nie je nič zlé. Neskôr som pochopil, že by som sa mohol začať orientovať aj na nejakú inú menu, pretože takáto populárna chce oveľa viac času. Nakúpil som si techniku a nevzdával som sa ani vtedy, keď to už začínalo vyzerať skutočne beznájdejne. Bol som šťastný, pretože som bol presvedčený o tom, že to dokážem a že začnem zarábať, aj keď mi moji známi hovorili, že už sa to viac neoplatí. Ja viem, že vzdávať sa nikdy neoplatí. Takže sa nemôžem dočkať, až im všetkým poviem, že som to dokázal. Myslím si, že niekoho určite inšpirujem. To je fakt úžasný pocit.

csko.sk