Erotické služby, to sú aj príjemné a veľmi vzrušujúce masáže

V súčasnej spoločnosti sa stávajú čoraz známejšie (a populárnejšie) masáže, ktoré sa označujú ako tantrické. V stručnosti ide o techniku, ktorá sa zaoberá senzuálnymi dotykmi na nahom tele, pričom sa nevynechávajú ani intímne partie. Výsledkom je relax a plnohodnotné uvoľnenie z dôvodu odstránenia nielen fyzických, ale tiež emočných a sexuálnych blokov.

Tieto techniky si tak veľa laikov dokáže spojiť s erotickými službami. No erotické služby zvyčajne poskytujú aj z hľadiska tantra masáží o niečo pikantnejší level, čoho príkladom sú Erotické a tantra masáže Ilava Privatportal. Pokiaľ tak hľadáte masáž, čo je na 90 % skôr silným erotickým zážitkom, potom je vhodnejšie orientovať sa daným smerom, pretože „klasická tantra“ môže predstavovať v danom smere trošku zdĺhavý rituál a prepracovanejšie postupy.

kravata, sexi

„Klasická tantra“ vám však nedopraje to, čo napríklad technika „body to body“, kedy spoločníčka okrem rúk používa svoje celé krásne nahé telo. A k tomu špeciálny kĺzavý olej. Podobné praktiky sa tiež zvyknú označovať ako „nuru“.

ženské telo

Doslova praktiku s označením „body to body“ dokážeme nazvať ako masáž tela na telo.

Rovnako dokáže ísť o postup, ktorý je ponukou v službách tantra salónov, avšak radí sa k tým, čo je primárne určená pre skúsenejších záujemcov. Teda tých, čo pochopili základný dar tantrických masáží a hľadajú v danom smere už o niečo pokročilejší level, teda aj nový pôžitok. Niečo, čo by im v danom smere ešte viac otvorili zmysly a poskytlo čerstvý vzrušujúci zážitok.

Je ale pravda, že podobný princíp „nuru“ zvyknú poskytnúť aj niektoré zručné slečny alebo ženy, čo sú sex-workerkami, respektíve ich ponuky spadajú pod ponuky sex privátov. Je možné, že v takejto situácii môžu byť pravidlá trošku pozmenené a prioritou hlavne dosiahnutie plnohodnotného erotického pôžitku so všetkým, čo k tomu patrí.

csko.sk