Erotická masáž ako požehnanie z nebies

Túžba po vyvrcholení – každá ľudská bytosť túži prežiť čo najkrajší život plný radosti, a zdieľať svoje šťastie s niekým iným, pokiaľ sa vyslovene nejedná o človeka s psychopatickými sklonmi, ktorý chce niekomu ubližovať a na niekom profitovať. Radosť z blízkosti ďalšej osoby je úplne prirodzená, a tešíme sa aj z toho, keď niekoho môžeme naplniť šťastím svojimi nežnými dotykmi, ktoré navodzujú slastný orgazmus. Túžba privodiť niekomu orgazmus je prejavom vnútornej čistoty a duchovnej hĺbky a títo ľudia sa tiež tešia veľkej vážnosti a obľube. Ak má túto schopnosť aj masérka erotických masáží, potom máte veľké šťastie, pretože sa tu môžete dokonale uvoľniť a nebudete sa tu cítiť previnilo, ale úplne skvele.

erotické masáže

Energia ľudskej bytosti – aj keď sa s masérkou navzájom nepoznáte, vidíte sa napríklad prvýkrát v živote a medzi vami panuje istý odstup dvoch neznámych ľudí, dotýkate sa svojimi energetickými aurami a medzi vami vzniká energetické pole. Je to veľmi podobné situácii, keď idete do lesa a náhle po opustení rušného mesta zaregistrujete príval energie do svojho energetického tela, ktorý vyžarujú do okolitého priestoru stromy. Preto sa tiež dobre cítime v prírode, kde je energie dostatok. Dobre sa budete cítiť aj v masérskom salóne, pokiaľ je dievča príjemne naladené, aby vám vedome či nevedome odovzdalo časť svojej vnútornej energie.

intímna masáž

Krása ženského tela – prečo sa muži toľko tešia na erotickú masáž a dávajú ju prednosť pred inými masážami, hoci tu nejde o žiadny sex? Je to aj tým, že môžu pozorovať dievča nahé či polonahé. Už to je samo o sebe vzrušujúcim podnetom, pretože ženské telo je veľmi krásne. Už Leonardo da Vinci sa pochvalne vyjadril na tému ľudskej anatómie, že ide o dokonalý božský výtvor, a zaujímavé je, že zameral svoju pozornosť najmä na bosé chodidlá. Tie sú anatomickým zázrakom, pozorujte bosé chodidlá vašej masérky, budú sa vám určite tiež páčiť, a navyše vás s ňou lepšie energeticky prepoja, pretože chodidlo je svojim spôsobom zrkadlom nášho fyzického tela so všetkými jeho orgánmi a časťami.

csko.sk