Buďte štýlová v každom ročnom období

Jeseň a nasledujúca zima sú ročné obdobia, ktoré sú svojimi výkyvmi počasia naozaj nepredvídateľné. A od toho sa odvíja aj zmena nášho outfitu, kde prevládajú hrubšie a teplejšie kúsky. Počas jesenných a zimných dňoch sa môžete so svojím outfitom poriadne vyblázniť. Nielenže budete vyzerať štýlovo a chic, ale pritom zostanete aj v teple. Prinášame Vám zopár kúskov, ktoré jednoznačne nesmú túto sezónu vo Vašom šatníku chýbať.

zimný outfit

Ak obľubujete elegantný štýl obliekania nestarnúcou a elegantnou kombináciou sú džínsy, pohodlný sveter, kabát a členkové čižmy. V tomto outfite budete za každých okolností nesmierne štýlová a IN. Veľmi dobrým a pekným kúskom je tiež kardigan, ktorý krásne zahreje a vyzerá fantasticky. Počas ešte chladnejších dní, je skvelý takzvaný teddy coat, ktorý je stále čoraz viac obľúbený.

Ak si naopak zástankyňou ležérneho a športového štýlu vsaď na traperky, ktoré sú odolné pred pádom na ľade. Alebo inú športovú bundu. K tomu si môžeš obliecť viac vrstiev oblečenia a stále budeš vyzerať moderne.

dámska bunda

A ktoré kúsky určite nesmú chýbať v tvojom jesennom, respektíve v zimnom období? Jednoznačne si daj záležať na kvalitných nepremokavých čižmách. Ďalej si zaobstaraj kardigan, pohodlný teplý sveter, bundu, legíny, a nezabudni ani na čiapku a rukavice. Dobre ti poslúži aj termo spodná bielizeň, ktorá sa ti zíde, ak sa napríklad chystáš niekam na chatu alebo lyžovačku. Čo sa týka bundy, aký štýl si zvolíš je len na tebe. V súčasnosti je na trhu ponuka široká viac než dosť. Medzi skvelú klasiku patria stále aj kožené bundy, džínsové, dlhé tkaninové, krátke, a tak ďalej. Pri jej výbere si daj záležať hlavne na kvalite. Z akého materiálu je vyrobená, či ťa v mrazivom počasí zahreje a či spĺňa všetky tvoje požiadavky. Investuj radšej do kvality, ako by si mala vymeniť za jedno ročné obdobie desiatky nekvalitných lacných búnd.

Vrelo odporúčame dámske zimné bundy https://bigstarjeans.sk/c-zena/pc-oblecenie/vrchny-odev. V ponuke majú značkové kvalitné odevy, kde si svoj štýl nájde úplne každá dáma.

csko.sk