Aj vy hľadáte taký darček pre muža, ktorým nič nepokazíte?


Pre otca, muža, brata aj kamoša
 
Je úplne jedno, pre akého muža hľadáte darček, vo všeobecnosti existujú aj klasické dary, ktoré nikdy nesklamú a nič nimi nepokazíte. Najmä, ak máte pocit, že daný muž má vlastne všetko alebo že jeho štýl alebo sny ani poriadne nepoznáte. Ak ide o partnera, väčšina žien dobre tuší, čo sa mu hlavou preháňa, po akom darčeku potajme sníva. Ale ak by aj náhodou nie, tu je zoznam a pomôcka pre Vás, čo sa mužom vo všeobecnosti páči:

brandy
 
·         Vreckový nožík, ale nie hocijaký. Najlepší je, ako už určite tušíte, ten švajčiarsky. Existuje veľa typov týchto nožíkov a je na Vašej intuícii, aby ste podľa funkčnosti, vybrali ten správny. Pravé švajčiarske nože vyrábajú len dve spoločnosti. Je to Victorinox a Wenger.

·         Kožená peňaženka, kde určite stavte na kvalitu. Ak ste si všimli, že by sa mu zišla nová, lebo tá stará prestáva už pomaly ale iste plniť svoju funkciu, poobzerajte sa po inej. Na internete nájdete veľké množstvo krásnych, štýlových peňaženiek z pravej kože. Pri jej výbere myslite na funkčnosť. Nemá zmysel kupovať jednoduchší model, keď viete, že dotyčný pán vlastní veľa rôznych kariet a určite by ich mal rád pokope.

nůž

·        Koženým opaskom tiež nič nepokazíte. Ideálne by bolo vedieť aspoň približne obvod pása, aby ste náhodou nekúpili opasok, ktorý obdarovaný prípadne nezapne. A najideálnejšie bude, ak sa na opasku bude vynímať nejaké originálne, pekné a zaujímavé zapínanie. Preferovanými farbami sú klasická čierna alebo hnedá.

peněženka

·        Kvalitným a špeciálnym alkoholom tak isto nič nepokazíte, s výnimkou, ak ide o človeka, ktorý práve abstinuje alebo to má v pláne. Vyberte dobré víno s nejakým ocenením alebo kvalitný koňak v reprezentatívnej a zaujímavej fľaši. Väčšina mužov si práve koňaky odkladá, niekedy aj na dlhšie roky a s radosťou sa chváli akejkoľvek mužskej návšteve. A keď muž usúdi, že prišiel ten správny čas, vytiahne poháre na koňak a Vás pošle po ľad. Vedeli ste, že koňak, rovnako ako prvotriedne vína, býva vďačným objektom nadšených zberateľov? 

csko.sk