Prepravky na ovocie

Spoločnosť Schoeller Allibert ponúka plastové prepravky na ovocie. Naše produkty vyhovujú všetkým normám, zabezpečujú jednoduchú manipuláciu (ručnú i na automatizovaných pásoch a logistických systémoch) a zároveň sú vhodné pre opakované použitie. Sú stohovateľné a skladovacie, preto šetria náklady na energiu, redukujú ekologické dopady a zvyšujú efektivitu procesov. V našej ponuke nájdete výhradne kvalitné výrobky. Vytváraním udržateľných plastových obalov pre poľnohospodárstvo vrátane prepraviek na zeleninu a ovocie sa zaoberáme už viac ako 40 rokov. Môžete sa teda spoľahnúť, že naše dlhoročné skúsenosti využívame na vyhovenie potrebám zákazníkov.

prepravka 1

Všetky prepravky na ovocie a zeleninu sú kompatibilné s plastovými paletami, ktoré tiež nájdete medzi nami ponúkaným tovarom. Vďaka unikátnym vlastnostiam dokážu prepravky zaistiť návratnosť investícií vo veľmi krátkom časovom období. Ich mäkké rohy a priedušné steny chránia zeleninu a ovocie pred poškodením počas skladovania a prepravy a zároveň sú odolné voči nepriaznivým vplyvom počasia. Disponujú štandardnými rozmermi, no bez problémov môžeme ponúknuť aj rozmery na mieru. Pre poľnohospodárov sú jednoducho využiteľné od zberu až po maloobchodný predaj.

prepravka 2

Medzi najpredávanejšie boxy na potraviny z našej ponuky patria ventilované boxy typu Maximus. Nájdete u nás aj veľkoobjemové boxy s vysokou nosnosťou a vnútorným objemom, do ktorých sa radia plastové boxy na potraviny typu BigBox, Maxilog. Môžete si byť istý, že ovocie a zelenina v prepravkách z našich radov bezpečne dorazia do cieľa. Ak váhate pri výbere alebo si nie ste istí možnosťou použitia daného produktu na vaše účely, kontaktujte našich obchodných zástupcov, ktorí sa vám budú radi venovať, prípadne vám tiež na požiadanie môžu poskytnúť informácie o cene plastových prepraviek na ovocie.

csko.sk